Porady dla graczy - porady bukmacherskie.

 

Zakłady bukmacherskie to rodzaj gry, które śmiało można zaliczyć do gier hazardowych. Co prawda, daje większe możliwości trafnego przewidywania wyników niż gry losowe, ale w rozgrywkach sportowych wszystko się zdarzyć może. Niespodzianki mogą zniweczyć plany gracza. Zakładom sportowym towarzyszą więc duże emocje, czasem rozczarowania, innym razem – satysfakcja z trafnego wytypowania wyników i radość z wygranej. Stawką są wygrane pieniężne między graczem a firmą bukmacherską.

Jeśli teraz zamierzasz rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi, musisz więc zacząć od wyboru bukmachera. Niektóre firmy przyjmują zakłady tylko w stoiskach stacjonarnych, natomiast opisane w serwisie działają przez Internet. Warto w naszym serwisie zapoznać się z ofertami tych firm, poczytać opinie doświadczonych graczy i zajrzeć na ranking SBR, co pomoże wybrać najlepszą i – co ważne – bezpieczną firmę. Większość z proponowanych bukmacherów zapewnia nowym graczom bonus powitalny, np. freebet,  darmowy zakład czy inne promocje bukmacherskie.

Bukmacherzy różnią się ofertą bonusów i kursów na dane spotkania. Dla nieznających języka angielskiego ważna jest dostępność języka polskiego. Oferowani u nas bukmacherzy posiadają polskojęzyczny panel oraz support.

Warunkiem aby móc grać, trzeba na stronie zarejestrować się - można tego dokona wybierając:

"Jak zacząć grać -> Rejestracja -> Już dziś otwórz konto"  lub klikając w nazwę danego bukmachera lub promocję.

Tak więc trzeba założyć indywidualne konto, na które należy wpłacić depozyt  na zakłady - o tym jak tego dokona opisane jest w dziale "Wpłata pieniędzy " przy każdym polecanym bukmacherzy.

 Na to samo konto będą też wpływać pieniądze z wygranych - jest to opisane przy każdym bukmacherze w dziale "Wypłata pieniędzy".

 

Jak zapewnić sobie sukces w zakładach bukmacherskich?

Trzeba zdecydować się na wybór dyscypliny sportowej, na której się najbardziej znamy i poświęcić sporo czasu na analizę tabel i wygranych, skład drużyn, itp.

Nigdy nie ma pewności co do wyniku, ale można zwiększyć prawdopodobieństwo trafnego wytypowania. Dlatego na jednym kuponie nie należy stawiać zbyt wielu zakładów, gdyż im jest ich więcej, tym mniejsze są szanse na wygraną. Na początku nie należy obstawiać dużych stawek, gdyż jeszcze nie wiadomo, jaki poziom reprezentują poszczególne drużyny.

 

Jak grać?

Każda firma bukmacherska udostępnia graczom ofertę zawierającą spis spotkań czy zdarzeń. Przy każdym spotkaniu możliwe są następujące opcje:

1 - co oznacza zwycięstwo gospodarza lub drużyny wymienionej na pierwszej pozycji, jeśli spotkanie odbywa się na neutralnym gruncie,

2 - co oznacza zwycięstwo gości lub drużyny wymienionej na drugiej pozycji, jeśli spotkanie odbywa się na neutralnym gruncie,

0 lub x- co oznacza remis,

1x - co oznacza, że wygrają gospodarze (drużyna wymieniona na pierwszej pozycji, jeśli spotkanie odbywa się na neutralnym gruncie) lub będzie remis,

2x - co oznacza, że wygrają goście (drużyna wymieniona na drugiej pozycji, jeśli spotkanie odbywa się na neutralnym gruncie) lub będzie remis,

12 - co oznacza, że wygra drużyna gospodarzy gości lub gospodarzy, a nie będzie remisu.

Każda z tych opcji ma ustalony indywidualny kurs, tzn. współczynnik potrzebny do obliczenia wygranej. Im kurs jest mniejszy, tym bukmacher daje większe szanse na wygraną danej drużyny. I odwrotnie: im kurs jest wyższy, tym samym – według bukmachera – dana drużyna ma mniejsze szanse na zwycięstwo.

Bukmacher przewiduje, tak samo jak gracze, więc może się mylić. Jeśli Twoje przewidywania na podstawie własnej analizy sytuacji są odmienne, możesz mieć odrębne zdanie. W przypadku trafnego postawienia zakładu na wyższy kurs, twoje konto zostanie zasilone znaczną kwotą.

Każda gra losowa, a zakłady bukmacherskie w dużym stopniu zależą od przypadku, może przynieść zysk, ale też doprowadzić do bankructwa. Jak zarządzać swoim kapitałem, by nie stracić wszystkiego, tylko zainwestowane pieniądze pomnożyć? Najlepsza odpowiedź to : zachować rozsądek, nie dać się ponieść emocjom. Najważniejszy jest dobór stawek. Na pojedynczy kupon powinna być stała stawka, nie większa niż 2% początkowego kapitału. Statystyki dowodzą, że gracze, którzy trzymają się takiej opcji, częściej odnoszą sukces. Należy też ustalić z góry, na jaką przegraną możemy sobie pozwolić i nie przekraczać tej kwoty. Kolejna zasada: nie wolno próbować odgrywać się za niepowodzenia podwyższaniem stawki.

To najprostsza droga do bankructwa.

Jeśli nie damy się zwariować i nie popadniemy w szpony hazardu, zakłady bukmacherskie mogą być miłą rozrywką, dodającą adrenaliny, emocji i … czasami pieniędzy.

Warto stawiać zakłady przez Internet. Internetowe zakłady bukmacherskie są korzystne dla gracza z kilku powodów.

Po pierwsze, istnieje możliwość obstawiania zakładów „na żywo”, czyli w trakcie trwania rozgrywek, co zwiększa szansę na trafne wytypowanie zwycięzcy.

Po drugie, w internetowych firmach bukmacherskich kursy są wyższe, ponadto można liczyć na promocje i bonusy. Nie bez znaczenia jest fakt, że nie ma 12% podatku od kuponu.

 

 

Administrator zaklady-bukmacher.com

OddsRing - zakłady bukmacherskie online