Bukmacher internetowy Oddsring

Zarejestruj się tutaj z specjalnym kodem bonusowym!

OddsRing kod oferty - PL200

Polska obsługa klienta w Oddsring.

Oddsring to licencjonowany i regulowany przez Komisję Nadzoru Gier i Zakładów na Malcie bukmacher, mający w swojej ofercie zarówno zakłady sportowe jak i kasyno on-line i gry internetowe. Jako zarejestrowani klienci, możemy oddawać kupony na różnorodne zdarzenia sportowe, korzystając z oferty zakładów przedmeczowch lub live, które oferuje ten bukmacher.
Z ponad pięcioletnim doświadczeniem w branży, firma proponuje szereg opcji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających graczy. Profesjonalna obsługa klienta oraz bez wątpienia szybkie transakcje online sprawiają, że przygoda z tym bukmacherem to pozytywne doświadczenie.
Mimo tego, że strona cieszy się bezawaryjnością, firma posiada doświadczony zespół pracowników działu obsługi klienta, gotowych odpowiedzieć na każde pytanie związane z obsługą serwisu czy oferowanymi promocjami bukmacherskimi i bonusami.
Polskojęzyczne biuro obsługi klienta dostępne jest drogą mailową całodobowo (włączając weekendy), a obsługa jest na najwyższym poziomie. Wsparcie drogą elektroniczną można otrzymać po polsku, angielsku, turecku, niemiecku, hiszpańsku i portugalsku. Ponadto, aby usprawnić kontakt ze swymi klientami, Oddsring wprowadził również opcję telefonu zwrotnego – wystarczy wypełnić formularz na ich stronie by skontaktował się z nami polskojęzyczny pracownik biura obsługi klienta, przygotowany do udzielenia pomocy i odpowiedzi na pytania.
Oddsring to bukmacher, który proponuje szeroką ofertę zakładów sportowych. Gracze mają dostęp do wielu dyscyplin sportowych i rodzajów zakładów, a nad ich satysfakcją czuwa sztab profesjonalistów, gotowych odpowiedzieć na wszelkie pytania w ekspresowym tempie, o praktycznie dowolnej porze i – co chyba najważniejsze – solidnie i wyczerpująco, a do tego także po polsku.Rejestracja w Oddsring.

 Już dziś otwórz konto w Oddsring zupełnie za darmo
Administrator zaklady-bukmacher.com

OddsRing - zakłady bukmacherskie online